Zima 2018/2019

Finančně přispívá na turnaje pořádané TJ Sokol Olšany v hale v Němčicích


Turnaje mládežé, které pořádáme :

3. 11. 2018 - přípravky 2009
10. 11. 2018  - žáci 2005 (2006)
11. 11. 2018  - žáci 2006 (2007)

15. 12. 2018  - žáci 2005 (2006)
22 .12. 2018 - přípravky 2009 (2010)

5. 1. 2019  - přípravky 2009 (2010)
19. 1. 2019 - žáci 2006 (2007)

2. 2. 2019 - žáci 2005 (2006)
9. 2. 2019 - přípravky 2009 (2010)
24. 2. 2019 - žáci 2006 (2007)

3. 3. 2019 - žáci 2005 (2006)
9. 3. 2019  - mini přípravky (2013 -2014)
10. 3. 2019 - přípravky 2009 (2010)
16. 3. 2019  - mini přípravky (2013 -2014)

Dorost:

9. 12. 2018 - Kostelec na Hané (halový - 2002 a ml.)
26. 1. 2019 - Partizánské (SVK) (halový - 2000 a ml.)

Mladší a starší žáci:

10. 11. 2018 - Němčice 2005 (2x Olšany, Kohoutovice, Svratka Brno, SK Chválkovice, Žamberk )
11. 11. 2018 - Němčice 2006 (Olšany, Smržice, Kohoutovice, 2x Slavonín, Kostelec N/H, Hranice, Říčany)

1. 12. 2018 - 2005 - 2007 Turnaj UMT Prostějov
8. 12. 2018   - 2005 (2006) - Frýdek Místek (2x FM, Olšany,  Opava, Slovácko, Gliwice, Púchov, Vítkovice, Třinec, Nový Jičín - náhradníci: Karviná, Slovácko2 a Púchov2)
15. 12. 2018 - Němčice 2005 (2x Olšany, Kohoutovice, Louky Zlín, Hodonín, Zbrojovka (žačky), N.Jíčín, Žamberk)

5. 1. 2019 - 2005 - FK Baník Ratíškovice (dopolední turnaj) (turnaj pro 2004)
6. 1. 2019 - 2006 - FK Baník Ratíškovice (dopolední turnaj)

12. 1. 2019 - 2006 (2007) - Frýdek Místek  ( FM, Olšany,......)
13. 1. 2019 - 2005-07 - od 14:00 dvouzápas Líšeň
(
Líšeň, Olšany ) VENKOVNÍ (mladší 7+1, starší 10+1)
19. 1. 2019 - Němčice 2006 (2007) (Olšany, Kohoutovice, 2xSlavonín, Drnovice, Kostelec na Hané, HFK, Velký Týnec)
20.1.2019 - od 14:00 triangl Líšeň ( Líšeň, Olšany, HFK Olomouc ) VENKOVNÍ  (10+1)
27.1.2019 - 13:00 - 15:30  UMT Olomouc Heyrovského ( Olšany - Sigma 06, Olšany - HFK Olomouc ) VENKOVNÍ (dvojzápas 10+1)

2. 2. 2019 - Němčice 2005 (2006)  (2x Olšany, Kohoutovice, Chválkovice, Nový Jičín, 2x Sigma 06, SK Město Libavá/Moravský Beroun )
16.2.2019 -
13:00 - 15:30 UMT Olomouc Heyrovského ( Olšany, Líšeň, ) VENKOVNÍ (10+1)
17.2.2019 - od 12:00 HFK Olomouc (
HFK, Olšany, ) VENKOVNÍ (10+1)
24. 2. 2019 - Němčice 2006 (2007)  (Olšany, Kohoutovice, Líšeň, 2x Slavonín, Smržice, Sparta Brno, Mostkovice - náhradík Velký Týnec )

3. 3. 2019 - Němčice 2005 (2006)  (2x Olšany, Kohoutovice, Svratka Brno, Zbrojovka Brno (žačky), Lesnice)
17.3. - 9:00 - 12:00 UMT Olomouc Heyrovského (Olšany - Drnovice mladší 7+1, starší 10+1)  VENKOVNÍ
24.3. - 9:00 - 12:00
UMT Olomouc Heyrovského (Olšany - Slavonín mladší 7+1, starší 10+1)  VENKOVNÍ 30.3.2019 - mistrovské utkání Olšany - Čechovice (9:00 a 10:30 ??)

 Mladší a starší přípravky:


3.11.2018 - Němčice (Olšany,  FK Blansko, AP Gliwice(POL), Lokomotiva Brno, SK Chválkovice, HS Kroměříž, SK Hranice, SK Hranice 2010 )
22.12.2018 - Němčice (Olšany, MŠK Fomat Martin(SVK), AP Gliwice(POL), FK Šumperk, Lokomotiva Brno, FC Petržalka (SVK), HFK Třebíč 1.FC Viktorie Přerov)
5.1.2019 - Němčice (2xOlšany, 2x FC Petržalka(SVK), FC Morkovice, Lokomotiva Brno, SK Chválkovice, SK Hranice - FK Kozlovice   )
9.2.2019 - Němčice (Olšany, FK Rača Bratislava(SVK), Tatran Kohoutovice, MŠK Fomat Martin(SVK), FC Morkovice, Slovan Černovír, Lokomotiva Brno, Sigma Ol. 2010)
10.3.2019 - Němčice (2xOlšany, Lokomotiva Brno, SK Říčany, HS Kroměříž, TJ Sokol Čechovice, Jiskra Staré Město, FC Morkovice )



                                                         Mini přípravky:

9. 3. 2019 - Náš Němčice - mini přípravky (2013 -2014) (Olšany, Smržice, Kohoutovice, SK Uničov, SK Říčany,   )
16. 3. 2019 - Náš Němčice - mini přípravky (2013 -2014) (Olšany, Smržice,    )